gyd. Guoda Butkevičienė

gyd. Guoda Butkevičienė

odontologė, ortodontė

 1997m. baigiau Jurbarko Antano-Giedriaus Giedraičio gimnaziją ir įstojau į Kauno Medicinos Universiteto (dabartinio Lietuvos Sveikatos mokslų Universiteto) Odontologijos fakultetą, kurį baigiau 2002m.

 2002-2003m. atlikau pirminę rezidentūrą Kauno Universitetinių klinikų Odontologijos skyriuje.

 2003-2005m. dirbau privačioje Odontologijos klinikoje Jurbarke bendros praktikos gydytoja odontologe.

 Studijų metais ypatingai susidomėjau ortodontijos disciplina, todėl 2005-2008m. tęsiau antrinės rezidentūros studijas Kauno Universitetinių klinikų Ortodontijos klinikoje, stažavausi Kardifo Universitete (Cardiff University) Velse. 2008m. įgijau gydytojo ortodonto kvalifikaciją.

 Nuo to laiko dirbau privačiose klinikose Kaune, Jurbarke ir Klaipėdoje gydytoja ortodonte.

 Suprantu, kad geriausia investicija yra žinios, todėl nenustoju domėtis mokslo ir technologinėmis naujovėmis, dalyvauju praktikiniuose ir teoriniuose kursuose bei kongresuose Lietuvoje ir užsienyje, įgytas žinias taikau praktikoje.

 Konsultuoju įvairaus amžiaus pacientus dėl ortodontinio gydymo ir profilaktikos, nustatau ortodontinio gydymo reikalingumą, pagal indikacijas parenku tinkamą gydymą, gydau įvairaus sudėtingumo dentalines bei skeletines sąkandžio ir dantų padėties anomalijas. Kompleksinio gydymo atvejais bendradarbiauju su kitų sričių specialistais sudarant gydymo planus, ruošiu pacientus ortognatinėms veido-žandikaulio operacijoms, atlieku pagalbinį gydymą prieš implantaciją ir protezavimą.

 Gydymui taikau visų tipų ortodontinius aparatus (plokšteles, nuimamus ir nenuimamus aparatus sąkandžio korekcijai, breketų bei tiesinančių kapų sistemas), kuriuos parenku atsižvelgdama į indikacijas ir paciento pageidavimus.

 Esu Lietuvos Odontologų rūmų bei Lietuvos Ortodontų sąjungos narė.

 Susižavėjimas pasirinkta Ortodontijos disciplina neišblėso iki šiol. Manau, kad tai buvo vienas geriausių mano pasirinkimų, leidžiantis išnaudoti mano asmeninius gebėjimus ir savybes. Maloniausia mano darbo dalis – laimingas pacientas.